На Львівщині завершився чемпіонат України з авторалі "XIV Ралі Галіція"

11 жовтня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цими днями на території Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів Львівщини, а також Закарпатської області (Свалявський та Воловецький райони) відбувся VІ етап чемпіонату України з авторалі "ХІV Ралі Галіція – 2016". У ньому взяли участь 16 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

"Учасники змагань демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях, - зазначила Оксана Вацеба. - Перегони відбувались на спеціальних ділянках, які охоплювали автодороги Львівщини в районі населених пунктів сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Бистриця, Жданівка у Дрогобицькому районі; сіл Орява, Погар, Криве, Довжки, Росохач, Митна, Орявчик у Сколівському районі та сіл Ісаї, Коротичі, Ластівка в Турківському районі. Загалом екіпажі подолали дистанцію у 151 км".

В індивідуальному заліку перше місце виборов екіпаж у складі: Козлов Олександр Київ / Островський Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; друге місце посів екіпаж Потійко Сергій / Фельдман Олександр (м. Дніпро) на автомобілі Subaru Impreza; третє місце виборов екіпаж Зізак Андрій / Баранек Олена (м. Одеса) на автомобілі Ford Fiesta.

У командному заліку переможцями стала команда "ODESSA RALLY TEAM" (м. Одеса), "срібним" призером – "ULTRA GP" ( м. Київ), а "бронза" дісталась "VORTEX RACING TEAM" (м. Київ).

Кращими з поміж представників Львівщини був екіпаж у складі Слезінського Олега та Бішка Юрія на Opel Kadett , які посіли посіли 10 місце.

Ключові слова:

автоперегонизмагання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ