Воїнів АТО запрошують до участі у Всесвітніх Іграх Нескорених

7 жовтня 2016р, Координаційний медіа-центр. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада) відбудуться Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків. Вперше у таких змаганнях візьме участь й збірна команда України.

Про це повідомляють в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

На участь в IG – 2017 вже зголосилися збірні 17 країн, зокрема Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нової Зеландії, Румунії, США, Великобританії та України.

До програми змагань "Ігри Нескорених-2017" увійшли більше десяти видів спорту, зокрема стрільба з лука, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань також передбачено культурну програму та зустрічі з молоддю.

Наразі в Україні тільки формується національний організаційний комітет з підготовки та участі українських поранених бійців у цих змаганнях.

Усіх охочих воїнів Львівщини, які отримали поранення при військових діях та мають бажання взяти участь у Іграх Нескорених, просимо звертатись  до обласного центру "Інваспорт" за тел. (032) 260-20-98 або управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації за тел. (032) 238-48-79.

Варто зазначити, що вже у листопаді цього року відбудуться збори військовиків, охочих розпочати тренування в рамах підготовки до Ігор.

Довідково.

Ігри Нескорени уперше пройшли в 2014 році в Лондоні, тоді в них узяли участь 13 країн з Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. На другі ігри в американському Орландо приїхали військовики із 15 країн світу. На ігри в Торонто – 2017 запрошено вже 17 країн.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ