На Львівщині зустріли призерів Всесвітньої шахової Олімпіади

14 вересня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У середу, 14 вересня, прибули шахісти зі Львівщини призери 42-ї Всесвітньої шахової Олімпіади 2016 року. Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації.

У Львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького спортсменів та тренерів – Юрія Криворучка, Андрія Волокитіна та тренерів Олександра Сулипу й Мартина Кравціва, а також представниць жіночої збірної команди України сестер Анну та Марію Музичук, зустріли представники влади, батьки, друзі, любителі спорту. 

Нагадаємо, що чоловіча збірна команда України, в складі якої змагались представники Львівщини – Юрій Кривроручко та Андрій Волокитін, виборола "срібні" медалі. Українські шахісти тільки за додатковими показниками поступилися збірній США.

Жіноча шахова команда, у складі якої змагались львів’янки сестри Анна та Марія Музичук, здобула "бронзові" нагороди. Кращими за українських шахісток виявилися представниці команд Китаю та Польщі.

Зазначимо, що збірна України виборола також Кубок Нони Гаприндашвілі за найкращий сумарний результат двох команд – чоловічої та жіночої: 37 очок з 44-х можливих.

Ключові слова:

переможціпризеришахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ