Турецька компанія "Сімугер" закупила обладнання на 2 млн грн

20 серпня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Турецька компанія "Сімугер" завезла обладнання на завод із виготовлення паливних гранул (пелетів) у м. Турка вартістю у майже 2 мільйони гривень. На даному етапі це дозволить додатково створити близько 40 нових робочих місць.

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

"Завезене обладнання - виробнича лінія по виготовленню паливних гранул торгової марки "Флора Захід" на суму майже 2 мільйони гривень, - зазначив Роман Матис. - Це обладнання дозволить переробляти відходи від деревообробного виробництва, які досі просто викидалися. Зокрема, йдеться про тирсу, щепу, кору".

За його словами, ТОВ "Сімугер" планує у перспективі створити майже 1000 робочих місць, забезпечити навчання молодих спеціалістів та професійну перепідготовку демобілізованих учасників АТО.

Нагадаємо, ТОВ "Сімугер" має на меті створити ще одне лісопереробне підприємств на території Миколаївського району, що також спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європалетів та пресованої плити з відходів виробництва. Також у планах – проведення утилізації відходів деревного виробництва та металобрухту.

До слова, ТОВ "Сімугер" складається зі 100% інвестиційного іноземного капіталу. 

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ