Податкова Львівщини "взялась" за нелегальні обмінники

15 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Протягом першої декади серпня працівники податкової міліції головного управління ДФС у Львівській області провели комплекс заходів щодо відпрацювання пунктів обміну валюти, які здійснюють діяльність без відповідних дозвільних документів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

За наслідками відпрацювання у Львові задокументовано роботу трьох таких пунктів на вулицях Широка, Володимира Великого та Червоної Калини. Серед виявлених порушень – діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, відсутність ліцензій і дозволів.

Згідно вимог законодавства, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України "Порушення порядку провадження господарської діяльності". Вилучено 89 тисяч гривень, 770 євро, 335 доларів США та 900 польських злотих.

Відповідальність за такі правопорушення передбачає накладання штрафу від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до місцевих судів Львова за місцем вчинення правопорушення для прийняття рішення.

Варто зазначити, що з метою покращення податкової дисципліни та недопущення незаконних валютно-обмінних операцій на території Львівської області, дорученням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського створена робоча група з питань діяльності операційних кас обміну іноземної валюти.

Ключові слова:

податкова міліція

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ