Пенітенціарна служба отримала обладнання для потреб засуджених та охорони на 1 млн грн

11 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 серпня, органи та установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області отримали обладнання вартістю 1 млн грн. Йдеться про устаткування для їдалень та пральних комплексів, медичних частин, а також відеоспостереження та інженерно-технічні засоби.

Матеріальні цінності, придбані у рамках реалізації "Програми підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області на 2016 рік", передали голова облдержадміністрації Олег Синютка разом із головою облради Олександром Ганущиним.

Як розповів начальник пенітенціарної служби Львівщини Михайло Дзюдзь, вже упродовж останніх 5 років органи та установи виконання покарань отримують практичну допомогу та підтримку влади. З його слів, один мільйон гривень, який передбачений у цьогорічній обласній програмі, став рекордною сумою за останні роки. "Ці кошти використано на покращення комунально-побутового та медичного забезпечення засуджених, а також посилення охорони установ", - додав Михайло Дзюдзь.

Голова ОДА Олег Синютка, вітаючи присутніх, зауважив, що сьогоднішня подія є результатом спільної роботи. "Це вдалося зробити, бо сьогодні на Львівщині ми всі працюємо разом. Та довіра, яку люди висловили нам, дозволила сформувати команду, яка впевнено рухається уперед, - зазначив він. - Власним прикладом ми демонструємо, що кожен повинен робити усе можливе на своєму місці, тоді й результат не забариться. Головне – разом і в правильному напрямку".

На завершення зустрічі очільники області вручили технічні документи керівникам установ виконання покарань.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ