Митники виявили у рейсовому автобусі понад 4 тонни харчових продуктів

5 серпня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Учора, 4 серпня, у пункті пропуску для автомобільного сполучення "Рава-Руська - Гребенне" під час митного контролю рейсового автобуса працівники митниці виявили факт незаконного переміщення продуктів харчування. На територію нашої держави їх намагався ввезти громадянин України, водій одного з ТзОВ Львівщини.

Про це інформують у Львівській митниці ДФС.

Під час візуального  огляду  автомобіля у  працівників митниці  виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд автобуса. За допомогою технічних засобів митного контролю у його  конструктивних порожнинах  митники знайшли 4298 кг продуктів. Це, зокрема, різні види сирів: твердий, кисломолочний, плавлений, а також копчене сало з м’ясом.

Наголосимо, що громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено відповідний протокол. Продукти, вартість яких буде встановлено додатково, вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Ключові слова:

митницяконтрабанда

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ