24-та окрема механізована бригада відзначила 98-му річницю

29 липня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 29 червня, 24-та окрема механізована бригада, яку ще називають "залізною", відзначила 98-му річницю з дня створення. З нагоди свята найкращих військовослужбовців нагородили відзнаками, грамотами, подяками та цінними подарунками.

Зокрема, за мужність та відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди річниці з часу створення офіцерів та солдатів бригади нагородили годинниками "Від голови облдержадміністрації".

Довідково:

24-та окрема механізована бригада найдовше знаходилась у зоні проведення АТО – загалом 2 роки та три місяці, жодного разу не покидаючи бойових позицій.

Спочатку підрозділи бригади прикривали смугу шириною до 150 кілометрів на території Сумської, Чернігівської та Полтавської областей, потім займали блок-пости поблизу міста Старобільськ, брали участь у бойових діях поблизу міст Кремінна та Рубіжне, Ямпіль, брали участь у визволенні Слов’янська та Лисичанська, боях поблизу міста Сіверськ. За час проведення АТО Залізна бригада втратила понад сто героїв.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ