Львівщина перша в Україні запроваджує мікрокредитування малого бізнесу

22 липня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 липня, підписано Угоду про генеральне співробітництво між департаментом економічної політики і банківськими установами в рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності області. Львівщина – перша на теренах України, де буде реалізовуватись така ініціатива.

Партнерами ЛОДА у реалізації Програми стали: ПАТ "Кредобанк", ПАТ "Банк Львів", ПАТ "Ощадбанк".

"На Львівщині сьогодні працює близько 37 тис суб’єктів малого бізнесу і, очевидно, що цей прошарок бізнесу є бюджетоформуючим. Тому дуже важливо здійснювати фінансово-кредитне стимулювання розвитку малого бізнесу", - наголосив директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Одним із завдань Програми конкурентоспроможності – є мікрокредитування малого бізнесу. На цю мету в 2016 році передбачено 2 млн 600 тис грн. "Це ті кошти, за допомогою яких буде відшкодовано відсотки за кредитами, взятими суб’єктами малого бізнесу. Участь у Програмі може брати малий бізнес, який працює безперервно більше 2 років. На даному етапі ми обрали три галузі, яким допомагатимемо, це – деревообробка, меблеве виробництво і харчова переробка", - повідомив Роман Филипів.

Перший етап реалізації Програми – це був конкурсний відбір фінансово-кредитних установ. Також було відібрано експертів, які оцінюватимуть інвестиційні проекти від підприємців. У результаті – переможці отримають допомогу з обласного бюджету на реалізацію проектів.

Участь у цій Програмі, за підрахунками департаменту економічної політики, візьмуть 50-60 суб’єктів підприємницької діяльності.

Начальник обласного управління ПАТ "Державний ощадний банк України" Ігор Романів зазначив, що підписання Угоди і виділення коштів на відшкодування відсотків по кредитах підприємців – це реальний крок сприяння розвитку малого бізнесу у нашому регіоні.

"Переконаний, що ми зможемо зреалізувати на високому рівні цю Програму і дамо приклад всій Україні в плані мікрокредитування малого бізнесу", -підсумував Роман Филипів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ