На Львівщині вшанували пам'ять генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина

18 липня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У неділю, 17 липня, в селі Конюхів Стрийського району відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування 109-ї річниці від дня народження українського політичного і військового діяча, генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина (псевдо "Лицар").  В урочистостях взяли участь діти, внуки та правнуки Олекси Гасина, а також  ветерани національно-визвольних змагань, представники влади та громадських організацій.

"Історія героїчної боротьби українців на прикладі таких постатей, як Олекса Гасин, не дає права схибити зі шляху боротьби за територіальну цілісність України, яка сьогодні триває на сході держави. Я переконаний, що невдовзі Україна обов’язково постане такою, якою її хотів бачити мужній "Лицар", якою її бачать сьогодні наші новітні герої", - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Усі охочі поклали квіти до пам'ятника герою, а місцеві священники проведи чин панахиди. Окрім того, для всіх присутніх виступали учасники художньої самодіяльності сільського Народного дому, чоловічий муніципальний хор "Каменяр", дитячий ансамбль народних інструментів Братківської школи мистецтв, а також учні місцевої школи.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 01.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2357
+18
Очікують
результати тесту:
154
+18
Підтверджені випадки COVID-19:
1700
+31
Не підтверджено діагноз:
7237
+405
Одужало:
421
+12
Померло:
56
+1
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ