У Львові відбудеться концерт пам’яті загиблих воїнів АТО

7 липня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 липня, у залі імені Людкевича Львівської обласної філармонії відбудеться благодійний концерт пам'яті воїнів Львівщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції. Під час концерту звучатимуть твори української та світової музики й поезії, а також народні пісні. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

У концерті візьмуть участь митці-волонтери з Києва та Львова: Тарас Яницький, Леонід Шаповалов, Олена Талько, Людмила Чичук, октет "Орфей", а також діти одного із загиблих героїв – Ангеліна та Ярослав Кіндрацькі.

До уваги гостей також представлять стенди з фотографіями усіх бійців із Львівщини, які загинули на Сході України у 2014-2016 роках.

Окрім того, у рамках концерту відбудеться презентація книги "Війна не поставила нас на коліна" Львівського журналіста-волонтера Юрія Скобала. Це історичний екскурс про події на Сході: книга вміщує інтерв'ю та оповіді про бійців та волонтерів – героїв нашого часу.

На концерт запросили кожну родину зі Львівщини, котра втратила на війні сина, чоловіка, батька чи брата. Вхід на концерт вільний або за благочинними внесками.

Ключові слова:

АТОвоїниконцерт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ