Восени Фуджікура разом з ОХМАТДИТом організовують благодійну акцію

30 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вересні цього року японська компанія "Фуджікура", яка успішно працює в області, організовує у Львові масштабну благодійну акцію зі збору коштів для дитячої лікарні "Охматдит". У програмі обіцяють різноманітні спортивні та розважальні заходи для усіх бажаючих, котрим не байдуже життя дітей.

Про це розповіла керівник з адміністративної діяльності "Фуджікура Аутомотів Україна" Оксана Лашманова.

"Основною метою акції буде збір коштів для потреб львівського "Охматдиту", - наголошує Оксана Лашманова. - Ми хочемо звернути увагу на потребу якісного лікування дітей. Для цього плануємо організувати цікаву розважальну програму, а також спортивні заходи – для любителів рухливого способу життя. Зокрема, це будуть забіги на 1, 4 та 7 кілометрів, а також 100 метрові перегони для діток. І звичайно що призери та переможці отримають подарунки".

Основним джерелом збору коштів стане благодійний внесок від компанії "Фуджікура". Під час забігів також стоятимуть скриньки для благодійних внесків, а відтак до збору коштів зможуть долучитись усі бажаючі.

Заплановано, що акція відбудеться у неділю, 4 вересня. "На даний час ми визначаємось із місцем проведення акції. Невдовзі ми розпочнемо реєстрацію учасників, заповнивши яку, долучитись зможе кожен охочий", - додала керівник з адміністративної діяльності.

Нагадаємо також, що цьогоріч "Фуджікура" оголосила про запуск ще одного заводу у Яворівському районі Львівської області із виготовлення кабельних мереж для автомобілів. Відкриття нових потужностей заплановано вже у жовтні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ