Учнівська молодь Львівщини передала бійцям АТО "Прапор пошани та подяки"

23 Червня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У середу, 22 червня, активісти Львівського обласного учнівського парламенту за підтримки департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації передали "Прапор пошани та подяки" бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ЛОДА.

Почесну місію передачі "Прапора подяки та пошани" виконали члени робочої ради Львівського обласного учнівського парламенту, а також активісти учнівського самоврядування м. Стрия, Сокальського регіонального учнівського парламенту, Пустомитівського та Яворівського районних учнівських парламентів, а також учнівського парламенту Галицького району м. Львова.

З вітальним словом до молоді та Героїв звернувся головний спеціаліст департаменту освіти інауки Львівської ОДА Юрій Савчин, а Державний Стяг України урочисто прийняв командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимир Шворак.

Крім того, з музичним перфомансом "Україна жива" виступив танцювальний колектив "Мрія". А на завершення учасники заходу домовились про спільне вшанування та святкування 23 серпня Дня Державного Прапора України.

Довідково:

На початку квітня 2016 року активна молодь Львівщини за підтримки департаменту освіти і науки Львівської ОДА започаткувала нову традицію: створила символ пошани та подяки Героям нового часу. Так протягом трьох місяців "Прапор нашої пошани та подяки" подорожував Львівщиною.

Цей мікропроект спрямований не лише на сприяння патріотичного виховання та розвитку громадсько-активної особистості, здатної до самотворення та розбудови національно-культурних традицій Батьківщини, а, перш за все - на вшанування справжніх Героїв України, що життям оберігають наш спокій.

Внаслідок реалізації мікропроекту створили прапор, який є символом подяки Героям України за свій вклад у відновлення та збереження суверенітету нашої держави.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 27.05.2020 22:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2169
+39
Очікують
результати тесту:
71
+39
Підтверджені випадки COVID-19:
1443
+38
Не підтверджено діагноз:
5777
+349
Одужало:
322
+27
Померло:
48
+6
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ