На Перемишлянщині провели Свято полуниці

21 Червня 2016р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Днями у с. Підгородище Перемишлянського району на кооперативному полі СОК "Агрофрут" провели Свято врожаю полуниці.  Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

"Під час свята всі охочі мали змогу ознайомитись із полуничним та малиновим кооперативними полями, із технологією вирощування ягідних культур, з вимогами щодо збору ягід на полі. А також долучитися до збору врожаю і придбати ягоди безпосередньо у виробника", - зазначила Наталія Хмиз.

За її словами, учасники проекту "500 успішних сімейних господарств" також отримали практичні поради, щодо технології вирощування ягідних та овочевих культур, фінансової грамотності та інших питань, з якими вони стикаються на етапі створення кооперативу.

Варто зазначити, що захід організували члени сільськогосподарського кооперативу "Агрофрут" за підтримки департаменту агропромислового розвитку ЛОДА та партнера проекту "500 успішних сімейних господарств" МБФ "Добробут громад". Відвідувачами заходу стали представники обласної і місцевої влади, партнери та учасники проекту "500 успішних сімейних господарств", фермери та члени сільськогосподарських кооперативів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ