На Львівщині триває ювілейний фестиваль "Зашків 2016"

19 Червня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

На батьківщині Євгена Коновальця триває десятий ювілейний фестиваль "Зашків 2016", який приурочено до 125-ї річниці від дня народження полковника ОУН.

Для того, щоб привітати молодь та засвідчити свою підтримку, на фестиваль у село Зашків завітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"На фестивалі зібралося багато патріотичної молоді. І ті молоді люди, які гартуються на таких патріотичних заходах, можуть змінити країну та збудувати Державу, за яку загинув полковник Євген Коновалець, і досі проливають свою кров тисячі українських патріотів, - зазначив Олег Синютка під час урочистого відкриття фестивалю. -  Як і в часи Коновальця, сьогодні нам доводиться відстоювати право на свободу та незалежність зі зброєю в руках. Я дуже хочу, щоб цей дух патріотизму, який є на фестивалі, допоміг молоді утвердитися у своїх переконаннях, щоб кожен був готовий замінити наших воїнів на лінії боротьби з ворогом".

Окрім культурно-мистецьких заходів, у рамках фестивалю молодіжні громадські організації реалізовують спортивно-виховні та інтелектуальні проекти. За словами організаторів, мета фестивалю – формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Програма фестивалю на кожен із трьох днів проведення включає три блоки: науково-теоретичний – інтелектуальні локації, панельні дискусії та обговорення, спортивно-виховний – велопробіг, фестиваль активного туризму, теренові ігри, футбол босоніж та культурно-мистецький – форум української книги, літературний вечір актуальної творчості, ніч кіно та фотовиставки.

Родзинкою цьогорічного фестивалю є виступи відомих українських музичних груп: Антитіла, Kozak System, Тінь Сонця, Мері.

Організаторами вживають всі необхідні заходи для дотримання безпеки на фестивальному полі і закликають учасників до дотримання чистоти та порядку.

Заходи у фестивальні дні розпочинаються о 9:00 год біля озера в підніжжі гори Берекавиці й тривають до пізнього вечора. За словами організаторів, цього року захід зібрав рекордну кількість відвідувачів вже у перший день.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ