Церемонія перепоховання Євгена Коновальця можлива тільки на державному рівні, - Богдан Червак

15 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 14 червня, у дворику ЛОДА відбувся грандіозний мистецький проект з нагоди 125-ї річниці з дня народження полковника Євгена Коновальця. Зокрема розровів про діяльність видатного українця голова ОУН Богдан  Червак.

У своєму виступі він наголосив на важливості діяльності полковника, зокрема його ролі як національного провідника, етапах боротьби за самостійну Українську державу, значення Організації Українських Націоналістів, закордонну діяльність Коновальця, зокрема роз’яснення сутності національно-визвольної боротьби українців, сімейну реліквію, яку передають із покоління у покоління та уроки діяча.

Особливу увагу Євген Червак приділив питанню перепоховання Євгена Коновальця.

"У 1938 році, коли прощалися із Коновальцем – одним із найвидатніших діячів національно-визвольного руху в ХХ сторіччі – наголошували, що могила у Роттердамі є тимчасовою. Як тільки постане незалежна Україна, за яку він віддав своє життя, його неодмінно поховають на рідній землі, - зазначив сьогоднішній голова ОУН. - Наголошую: гідне вшанування Коновальця, зокрема церемонія його перепоховання можлива тільки на державному рівні, за участі перших осіб країни. Євген Коновалець належить українському народу, який неодмінно подбає про його належне і гідне вшанування".

Повний текст доповіді можна прочитати тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ