У Львові відсвяткували 83-тю річницю створення Українського товариства сліпих

9 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 9 червня, у палаці культури ім. Г. Хоткевича Львівська територіальна первинна організація УТОС відзначила 83-ю річницю створення Українського товариства сліпих та 10-ту річницю заснування театру естрадної пісні "Дитячі мрії".

Привітав ювілярів та подякував за можливість знаходитися у такому доброму родинному колі і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Таке тепло і добро, які є у вашому товаристві, не знайдеш, напевно, у жодному іншому, - наголосив Олег Синютка. - Ви особливі тим, що по-справжньому цінуєте життя та розумієте межу між добром і злом. Дякую вам за силу волі та радість до життя. Я б хотів, щоб ви знали і відчували, що не одні у цьому світі, адже на Львівщині ми всі є і будемо однією великою сильною родиною".

Також голова ЛОДА вручив подяку колективу театру естрадної пісні “Дитячі мрії” за плідну творчу діяльність, високий професіоналізм та з нагоди 10-ї річниці створення .

Опісля вихованці товариства з театру естрадної пісні "Дитячі мрії" у рамках святкового концерту привітали усіх незрячих піснями та віршами.

Зазначимо,  на Львівщині УТОС об’єднує більше двох тисяч незрячих.  Це одна із найдавніших і найбільших громадських організацій.

Ключові слова:

незрячірічницяУТОС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ