На Львівщині стартуватиме ІІІ етап чемпіонату України з авторалі

3 Червня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Упродовж 11-12 червня на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбуватиметься ІІІ етап чемпіонату України з авторалі "ІІІ Ворота України". Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

В чемпіонаті України з гірських автоперегонів та ралі візьмуть участь понад 25 екіпажів, які представлятимуть команди автоспортсменів з Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Полтавської, Чернівецької та Одеської областей. Головний суддя та директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков.

Відтак, 11 червня відбуватиметься реєстрація учасників та відкриття змагань, а також ознайомлення спортсменів із спеціальними ділянками траси. 12 червня – день змагань з ралі на спеціальних ділянках траси Львівської та Закарпатської областей.

Змагання відбуватимуться на двох спеціальних ділянках: перша спецділянка довжиною 19 км – зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району. Траса пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж Воловецького району, Закарпатської обасті. Друга спецділянка довжиною 20 км  пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області. 

Варто зазначити, що змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської та Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Нагадуємо, у лютому цього року на території Львівщини успішно відбулися перші етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів та ралі. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ