У Львові презентують благодійний проект світових фотографів

3 Червня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У вівторок, 7 червня, у львівському Палаці мистецтв відкриється фотовиставка благодійного проекту "…ForgottenByWorld". На заході будуть представлені фотографії дітей зі сходу України, які народились з важкими патологіями, захворюваннями або постраждали від бойових дій та потребують допомоги. Про це повідомила директор департаменту культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

"Це роботи відомих фотографів зі світовим ім’ям, які бачили війну в Україні крізь об’єктив фотоапарату. І, хоча, проект і не зачіпає політику, він покликаний показати Європі наслідки війни для тих, хто не може себе захистити – дітей, - зазначила Христина Береговська. - Всі зібрані кошти підуть на лікування дітей зі світлин виставки".

Варто зазначити, що подія відбуватиметься під патронатом Львівської обласної державної адміністрації та Посольства України у Польщі.

"До нас звернулися з Консульства України у Гданську з проханням про підтримку. Певна річ, ми одразу погодилися, адже це дуже благородний і шляхетний проект, - повідомила Христина Береговська. - Він змушує соціум замислитися над катастрофічною проблематикою, яку зараз переживає і намагається вирішити наша країна. Маю надію, що бодай би одній дитині зібрані кошти допоможуть одужати".

За словами консул-керівника Консульства України в Гданську Лева Захарчишина, цей проект є важливим тому, що в світі інформація про російську агресію проти України переважно поширюється в політичному контексті, а долі конкретних людей залишаються поза кадром. Ця виставка – нагадування про те, чим є ця війна.

Організаторами фотопроекту виступили  Мачек Монгірд, президент "LambreFoundation", Конрад Пружинскі – віце - президент Асоціації "Expatria".

Львів – перше місто в Україні, що прийматиме фотовиставку. Далі експозиція поїде до Києва.

Більше інформації на сторінці заходу у мережі facebook: https://www.facebook.com/events/813381488793570/

Контакти для ЗМІ:

Наталя Табака, представник організаторів: тел: 067 592 76 00, natalie.tabaka@gmail.com

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ