Активну молодь запрошують на Форум ідей

26 травня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Цими вихідними, 28-29 травня, у приміщенні Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а) відбудеться масштабний інтерактивний захід для активної та ініціативної молоді Львівської області – Форум ідей.

За результатами поданих аплікаційних форм, було відібрано кращі ідеї, які учасники зможуть представити на Форумі. Протягом двох днів молодь матиме можливість поспілкуватися з успішними людьми, дізнатись історії їхнього успіху та взяти участь у практичних сесіях, які допоможуть їм вдосконалити та належним чином зробити презентації своїх проектів.

Гості Форуму: голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, Віктор Біщук – автор і ведучий хард ток-шоу "В очі", Петро Дума – голова Світової управи Спілки української молоді, топ-менеджер ІТ компанії (Австралія), Павло Смицнюк – докторант Оксфордського університету, Леся Гаргай – менеджер з рекрутингу "NYU Wasserman Center for Career Development" (Нью-Йорк).

З Програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1wquw5HqYZ5iEQKPaxPP0rNdGDZHgue3wI_sIsmZLAoc/edit?usp=sharing

Організатори заходу: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні, Український католицький університет та Львівський обласний молодіжний центр.

Запрошуємо представників засобів масової інформації та усіх зацікавлених осіб відвідати Форум ідей.

Контактна особа: Андрій Ковальський – 0677237639.

Ключові слова:

форум ідеймолодьзахід

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ