Переможців та призерів олімпіад і конкурсів відзначили преміями

25 травня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У вівторок, 24 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

У зустрічі взяли участь 116 учнів та студентів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 90 працівників освіти, які їх підготували.

"Тут зібрався золотий фонд Львівщини і нашої України: вчителі – це наша опора, а обдаровані учні – це наша гордість і надія", - зазначила начальник управління департаменту освіти і науки ЛОДА Світлана Книшик.

Найталановитішим школярам, студентам та найуспішнішим працівникам освіти під час зустрічі вручили премії. Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників Заходами департаменту освіти і науки на 2016 рік виділено 500 тис гривень.

На завершення зустрічі Світлана Книшик висловила подяку учням, студентам та їхнім педагогам за нелегку працю на освітній ниві, за старання. Вона побажала не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до нових перемог.

Ключові слова:

переможціпреміяосвіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ