У Рава-Руській вшанували загиблих в концтаборі "Шталаг 325" французьких вояків

20 травня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 травня, у м. Рава-Руська відбулися скорботні заходи із вшанування пам'яті французьких військовополонених, які загинули у 1941-1943 роках в концентраційному таборі "Шталаг-325".

У заходах взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний, посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, військові аташе Посольства Французької Республіки та Королівства Бельгія, представники місцевої влади та громадськості.

Вшанувати загиблих також прибула офіційна французька делегація у складі Національної спілки "Ті, що з Рави-Руської та їх нащадки" серед яких були і колишні в’язні концентраційного табору "Шталаг-325".

Присутні поклали квіти та лампадки до меморіалу французьким військовополоненим. В пам'ять загиблих пролунав Державний Гімн України та Державний Гімн Франції у виконанні оркестру Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний висловив вдячність усьому французькому народу за ті зусилля, які Франція докладає щоб встановився мир на українській землі.

Слова співчуття та вдячності за належну шану та пам'ять висловили також представники французької делегації. Пам'ять загиблих всі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після цього представники громадськості, керівництва та офіційної французької делегації також здійснили покладання квітів до Пам’ятника загиблим у Рава-Руському концтаборі радянським військовополоненим.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ