Юних музикантів відзначили Обласною дитячою премією

20 травня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 травня, у приміщенні Палацу Потоцьких юних талантів Львівщини відзначили Обласною дитячою музичною премією. Вручив премію талановитим музикантам голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник області привітав батьків, викладачів та юних митців - лауреатів премії та зазначив, що ці діти мають великий талант. "Вірю, що у майбутньому вами будуть пишатися не тільки батьки і вчителі, а й ціла Україна", - зазначив Олег Синютка.

Цього року лауреатами Першої Обласної дитячої музичної премії  стало дев’ять переможців конкурсів.

Зокрема лауреатами цьогорічної музичної премії стали володарі Гран-Прі – учні дитячих мистецьких закладів – переможці обласних дитячих музичних конкурсів. Серед них семеро солістів – виконавців на різних музичних інструментах (ДМШ області), інструментальне тріо Жовківської ДМШ та духовний оркестр Львівської ДМШ № 7. Усі отримали дипломи та грошові нагороди.

Варто зазначити, що Обласну дитячу музичну премію заснував департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. Премію надалі присуджуватимуть щороку. Ця премія – єдина творча відзнака на Львівщині за відмінне навчання та успішні виступи учнів на дитячих мистецьких конкурсах.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ