У Львові проведуть фестиваль "Вишивана Україна"

18 травня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У четвер, 19 травня, представники громадських організацій – "Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих", "Мій тато захищає Україну" та "Розвиток громади" проведуть всеукраїнський  фестиваль "Вишивана Україна", приурочений до Дня української вишиванки. Початок фестивалю – о 12:00 на площі Ринок. Про це повідомляють організатори заходу.

Програма фестивалю передбачає низку цікавих конкурсів та атракцій. Зокрема, виступи відомих виконавців – Наталки Карпи, Лілі Ваврін, Маріанни Ільків, Тараса Гаврика, а також гуртів  "Carbon", "Вишиванка", "Реми". Крім того, для гостей фестивалю виступатимуть танцювальні колективи "Левеня", театр танцю "Ескада" 58-го Будинку офіцерів (м. Львів), музичний гурт "Леля", дитячий колектив "Горличка", дитяча студія балету "Життя" – "Смайлики".  Ведучими фестивалю "Вишивана Україна" стануть актори студії "МАГАРИЧ".

Цікавим моментом святкування стане вишивання найбільшої в Україні карти-оберегу. У Львові розпочнуть вишивати карту по контуру області, після чого полотно передадуть у інші області України, де вишиванку оздоблюватимуть у традиційних для того чи іншого регіону кольорах та орнаментах вишивки. На завершення процесу вишивання організатори подадуть заявку до Книги рекордів України для встановлення рекорду на найбільшу в нашій державі вишиту карту. Цікаво, що до процесу вишивання території Львівської області запрошені керівники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради. Освятить карту священнослужитель із Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (Львів). 

До участі в атракціях фестивалю долучаться також діти учасників АТО – співробітників різних відомств львівського регіону, які є співкоординаторами соціального мегапроекту "Мій тато захищає Україну". Зокрема, Академія сухопутний військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, 58-ий Будинок офіцерів (м. Львів), Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Управління Служби безпеки України у Львівській області, Західне територіальне управління Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції у Львівській обласні, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Крім того, у рамках фестивалю сестри Марія та Ганна Музичук розіграють шахову  партію із учасниками АТО та проведуть майстер-клас для дітей українських воїнів.

На завершення святкування всіх гостей частуватимуть традиційним українським кулішем.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ