У Червонограді запрацював потужний хлібозавод

17 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 17 травня, у Червонограді запрацював хлібзавод, виробничі потужності якого дозволять виготовляти 20 тонн продукції на добу. Асортимент налічуватиме понад 30 найменувань . Продукція маркуватиметься Торговою маркою "Кристинопіль хліб".

"Дуже приємно, що у місті, яке до середини 20 століття носило назву Кристинопіль, так назвали торгову марку, - зазначив на урочистому відкритті підприємства голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. -  Переконаний, що у цієї компанії є велике майбутнє".  

За словами Сергія Вишневського, члена ради директорів ТзОВ "Київ-Захід", до складу якого входить червоноградський хлібозавод, на цьому підприємстві використовуватимуть традиційні технології виробництва хліба. Відтак, усі види продукції виготовляимуть без штучних поліпшувачів смаку. Крім того, на підприємстві дотримуються принципів соціальної відповідальності. Зокрема, продукція ТМ "Кристинопіль хліб" відповідатиме всім нормам для постачання в заклади освіти. Крім того, першу партію хлібобулочних виробів передадуть в зону АТО".

Варто зазначити, що виробничі лінії заводу оснащені сучасним обладнанням фірм Kumkaya, Fimak, Імпексмаш. Інноваційною є система шнекової подачі борошна, що розроблена європейськими фахівцями, Spiromatik.

Опалення та виробничі потужності забезпечуються енергоощадною технологією пелетного палива. Це дозволяє підприємству не залежати від постачальників газу з інших країн. З метою мінімізації контакту працівників із сировиною використовуються найновіші дозувальні комплекси. На підприємстві працюватиме 150 робітників.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ