До Днів Європи у дворику Львівської ОДА організують французький вечір

17 травня 2016р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Шанувальників французької культури запрошують долучитися до відзначення днів Європи та відвідати концерт у супроводі музикантів "Під небом Парижу". Триватиме святкування упродовж двох днів, з 28 до 29 травня, у подвір'ї Львівської обласної державної адміністрації ( вул. Винниченка, 18).

Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

"На сьогодні Франція – найпривабливіша країна для туристів, і ми прагнемо почерпнути цей досвід для нашої області, - зазначив начальник управління Роман Теребенець, - Відтак з нагоди Днів Європи, прагнемо відтворити привабливу атмосферу цієї країни на Львівщині. Зокрема, у ці дні дворик облдержадміністрації перетвориться на маленьку Францію, то ж запрошуємо гостей відвідати це яскраве свято. Також цей захід є чудовою нагодою показати, що ми шануємо культуру інших європейських країн".

Концертна програма відомої співачки Дар`ї Ковтун "Під небом Парижу", яку представлять глядачам, пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт просто неба: спеціальні декорації у французькому стилі та душевні французькі мелодії. Це все, а також зіркові гості, зокрема піаніст-віртуоз Євген Хмара і скрипаль, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру Святослав Кондратьєв, допоможуть поринути в атмосферу Франції.

Всі охочі відчути справжній французький шарм можуть придбати запрошення за посиланням https://gastroli.ua/events/darya-kovtun (28.05.2016) та https://gastroli.ua/events/darya-kovtun-lviv  (29.05.2016).

Зазначимо, що концерт організовують за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ