У селищі Новий Яричів відкрили новий дитячий садочок

15 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У неділю, 15 травня, у селі Новий Яричів, що в Кам’янка-Бузькому районі відкрили сучасний дошкільний заклад. У садочку працюватиме чотири групи, які відвідуватиме 80 дошкільнят.  

Урочисте відкриття відбулось за участі керівництва області та району,  представників місцевої влади, батьків та дітей, які, власне, відвідуватимуть садочок.

Звертаючись до усіх присутніх на відкритті, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив слова подяки громаді та місцевій владі за їхню активну позицію у вирішенні питання щодо реконструкції існуючих будівель середньої школи під дитячий садок.

"Саме завдяки бажанню громади Нового Яричева та наполегливості місцевої влади із обласного бюджету виділили 900 тисяч гривень для створення цього дошкільного закладу", - додав очільник області.

Олег Синютка також зазначив, що забезпечення дітей якісними умовами виховання та навчання сьогодні є серед пріоритетів державної політики та перебуває на особливому контролі облдержадміністрації.

Варто зазначити, що загалом на реконструкцію об’єкта витратили майже 6,5 млн грн: 4,5 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 900 тис грн  надійшло з обласного бюджету, а ще майже 1,1 млн грн – кошти  бюджету селища.

За ці гроші вдалося створити всі умови для навчання та виховання дітей дошкільного віку, а саме: просторі групові приміщення, спальні кімнати, кабінети, харчоблок, санітарно-гігієнічні кімнати.  Заклад забезпечено холодною та гарячою протічною водою. Обладнано також сучасні ігрові майданчики.

Довідка:

В смт. Новий Яричів мешкаэ близько 3 тис людей. Там вже є один дитячий садок на вулиці Короткій, 2, який відвідує 74 дитини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ