На ремонт доріг Львівщини планують витратити близько 2 млрд грн

13 травня 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

На проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування Львівщини у 2016 році планують використати близько 2 млрд грн. Кошти залучатимуть із 5 джерел фінансування. Про це йшлося у п'ятницю, 13 травня, на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із представниками дорожніх організацій.

"Цьогоріч ми проводитимемо ремонтні роботи як на дорогах державного значення, так і місцевого - наголосив Олег Синютка. - Тому до цих робіт повинні зокрема залучити усі компанії, які мають потужності на території Львівщини".

Кошти зокрема залучатимуть із таких джерел фінансування як обласний бюджет, до якого планують додати кошти із місцевих бюджетів. Також ремонт фінансуватимуть із Державного інвестиційного проекту розвитку автомобільних доріг 2016-18 рр та інвестиційного проекту у рамках договору між урядами України та Польщі. Ще двома джерелами фінансування будуть кошти від перевиконання митних платежів та державний бюджет.

Олег Синютка зокрема додав, що на ремонт доріг планують залучати і кошти, які залишаються від перевиконання дохідної частини обласного бюджету. Також очільник області повідомив, що найближчим часом Львівщина може отримати і фінансовий ресурс на ремонт таких доріг як Львів-Тернопіль та Самбір-Львів.

Заступник голови ЛОДА Ірина Гримак зазначила, що більшість підрядних організацій вже ознайомилися зі своїми ремонтними ділянками та представили попередні графіки виконання ремонтних робіт. А остаточні графіки на початку червня підрядні організації мають узгодити із обласною адміністрацією.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ