У Червонограді запрацює новий хлібзавод: щодоби випікатиме до 20 тонн хліба

13 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 17 травня, у Червонограді запрацює хлібзавод, який щодоби випікатиме да 20 тонн хлібобулочних виробів 30-ти найменувань під торговою маркою "Кристинопіль хліб".  Про це повідомив член ради директорів ТзОВ "Київ-Захід" Сергій Вишневський.

"На новому заводі використовуватимуть традиційні технології виробництва хліба за класичними державними стандартами України з вітчизняної сировини. Велику увагу також приділятимуть якості, - розповів Сергій Вишневський. -  Відтак, усі види продукції виготовлятимуть без штучних поліпшувачів смаку. Крім того, на підприємстві дотримуватимуться принципів соціальної відповідільності. Зокрема, продукція ТМ "Кристинопіль хліб" відповідатиме всім нормам для постачання в заклади освіти, а перша партія необхідних в зоні АТО хлібобулочних виробів передадуть з волонтерами червоноградського "Автомайдану".

За словами Сергія Вишневського, виробничі лінії заводу оснащені сучасним обладнанням фірм Kumkaya, Fimak, Імпексмаш. Інноваційною є система шнекової подачі борошна, що розроблена європейськими фахівцями, Spiromatik.

Опалення та виробничі потужності забезпечуються енергоощадною технологією пелетного палива. Це дозволяє підприємству не залежати від постачальників газу з інших країн.

З метою мінімізації контакту працівників із сировиною використовуються найновіші дозувальні комплекси.

До речі, на підприємстві працюватиме 150 робітників.

Ключові слова:

відкриттяробочі місця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2357
+34
Очікують
результати тесту:
161
+34
Підтверджені випадки COVID-19:
1734
+34
Не підтверджено діагноз:
7709
+472
Одужало:
438
+17
Померло:
58
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ