"Трускавецький фігляр" зібрав колективи циркового мистецтва зі всієї України

5 травня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Протягом 2-4 травня у Трускавецькому Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка відбувся перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорського циркового мистецтва "Трускавецький фігляр". За перемогу у ньому змагалися 12 аматорських колективів зі всієї України.

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

"Колективи продемонстрували свої уміння у таких жанрах циркового мистецтва як ексцентрика, ілюзіон, каучук, гімнастика, повітряна гімнастика, дресура та клоунада, - зазначила Христина Береговська. - Також глядачі побачили урочисте виконання Виликоднього "Кривого танцю" та заключний гала-концерт учасників-переможців".

У фестивалі-конкурсі зокрема взяли участь аматорські циркові колективи зі Львова, Стебника, Борислава, Новояворівська, Трускавця, Лубен, Чернігова, Чернівців, Дніпропетровська, Харкова та Запоріжжя. Переможців заходу відзначили дипломами, грамотами, кубками та цінними подарунками.

Організатори також прагнуть, аби фестиваль-конкурс аматорського циркового мистецтва "Трускавецький фігляр" став щорічним, а згодом – і міжнародним.

Зазначимо, засновником та організатором фестивалю-конкурсу є Трускавецька міська рада. Співзасновниками виступили департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та Львівський державний обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ