Цьогоріч на ремонт доріг планують залучити рекордну суму – близько 2 мільярдів гривень

12 квітня 2016р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У 2016 році на ремонт автомобільних доріг у Львівській області планують залучити близько двох мільярдів гривень. Йдеться про кошти з обласного та державного бюджетів, надходження від перевиконання митних платежів, у рамках державного інвестиційного проекту, а також кошти на розбудову прикордонної інфраструктури у рамках договору між Урядом Польщі та України.

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на зустрічі з головами місцевих рад області, яка відбулася 12 квітня.

Детально про джерела фінансування розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. Зокрема, в обласному бюджеті цього року на ремонт доріг передбачено 282,5 млн грн. Станом на сьогодні вже опрацьовано попередній перелік трас, який винесуть на погодження профільної комісії Львівської обласної ради.

Окрім того, з державного бюджету Службі автомобільних доріг Львівщини виділено кошти на експлуатацію та утримання доріг, значна частина яких використовується на ямковий ремонт.

Олег Синютка закликав голів районних рад та сільських голів долучатись до співфінансування ремонту автомобільних трас та скеровувати частину коштів з місцевих бюджетів.

Також додамо, що невдовзі детальна карта ремонту доріг на території області буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ