Наступної неділі до Львова з’їдуться кращі бадмінтоністи області

7 квітня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У неділю, 17 квітня, у спортивному залі Обласної ДЮСШ відбудуться змагання з бадмінтону за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ Спортивних Ігор серед людей з інвалідністю. За призові місця змагатимуться збірні команди районів та міст обласного значення.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

"Ці Ігри також будуть присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського, - розповіла Оксана Вацеба. - Спортсмени  змагатимуться у трьох кваліфікаційних групах: "дорослі", "ветерани" та спортсмени з інвалідністю. Переможців визначать, як в особистому так і командному заліках".

Урочисте відкриття змагань відбудеться об 1130 год. у спортзалі ОДЮСШ, за адресою: м. Львів, вул. У. Самчука, 8.

Зазначимо, що цей представницький обласний спортивний захід організовують управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх», Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт", обласна асоціація ветеранів спорту, відділення НОК України у Львівській області та федерація бадмінтону Львівщини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ