Активна молодь під час акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" висадили тисячі дерев

6 квітня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

На Львівщині триває акція "Майбутнє лісу у твоїх руках". Протягом другого тижня в області лісівники спільно з представниками громадськості та учнівською молоддю активно висаджували лісові культури, а також закладали алеї та озеленювали соціальні об’єкти. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Так у рамках акції працівники Бібрського лісгоспу разом з учнями Костенівської школи Перемишлянського району висадили дерева і  кущі на території школи, а також обговорили питання підготовки до обласного конкурсу шкільних лісництв.

Працівники Золочівського лісгоспу озеленили територію Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Радехівські лісівники в рамках акції за участю органів місцевого самоврядування, молоді та представників громадськості також висаджували ліс. Зокрема посадили понад 6 тисяч сіянців сосни звичайної понад тисячу – дуба звичайного.

А на Бродівщині на території Жовківської єпархії висадили алею: 15 саджанців ялинки коніки та самшиту вічнозеленого.

Ряд заходів акції відбувся у Дрогобицькому районі. Так у Лішнянському лісництві провели посадку лісових культур та розвішували шпаківні. А обабіч автомобільної дороги зі села Доброгостів лісівники спільно з представниками органів влади та громадськістю заклали алею з модрини, липи та берези протяжністю 2,3 км.

До акції долучилися і мешканці Самбірщини. В урочищі "Воля Блажівська" Черхавського лісництва лісівники висадили 1900 штук ялиці звичайної та 1300 штук дуба звичайного.

Нагадаємо, акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" триватиме до 16 квітня 2016 року.

Ключові слова:

акціялісмолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ