В одному із найпатріотичніших сіл Львівщини освятили відреконструйований народний дім

28 березня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 27 березня, у селі Купичволя Жовківського району відбулася церемонія освячення народного дому після реконструкції. Відзначимо, що фінансову підтримку на реконструкцію народного дому село Купичволя отримало за свою патріотичну позицію, адже торік упродовж шести хвиль мобілізації демонструвало найвищі показники. У Купичволі, власне, громада вирішила за ці кошти відремонтувати дах та фасад народного дому.

Мешканців села із відкриттям відреконструйованого народного дому приїхав привітати голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У народному домі Купичволі на відкритті разом із усіма були присутні місцеві жителі ­і ті, хто спричинився до такого свята у громаді – це демобілізовані купичвільці, які вже повернулися з АТО, а також матері та рідні тих, які зараз захищають безпеку нашої держави. Хоч це село невелике, однак 23 його жителі служили у Збройних Силах України, шестеро зараз ще несуть свій патріотичний обов’язок.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував воїнам за їхній героїзм та мужність і висловив упевненість у тім, що незабаром країна звільниться від агресора. Відтак Олег Синютка разом із керівниками Жовківського району вручив грамоти жителям села, які воювали за Україну.

Також Олег Синютка побував у місцевій школі, подивився на ремонт дороги Боянець-Купичволя, який теж виконаний за кошти, виділені з обласного бюджету. 

Нагадаємо, що наприкінці минулого року з ініціативи Львівської обласної державної адміністрації найпатріотичніші села Львівщини отримали з обласного бюджету 2,5 млн грн допомоги для вирішення найнагальніших потреб. Найнеобхідніші потреби визначали самі громади.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 29.05.2020 13:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2257
+41
Очікують
результати тесту:
105
+41
Підтверджені випадки COVID-19:
1563
+50
Не підтверджено діагноз:
6347
+309
Одужало:
361
+25
Померло:
51
+3
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ