Стрияни презентували українську пісню у Відні, Празі і Мюнхені

25 березня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Творчі колективи та окремі виконавці зі Стрийщини відвідали Відень, Прагу та Мюнхен, де під час зустрічей із українською діаспорою у рамках програми "З Україною в серці" презентували сучасну українську пісню.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська розповіла, що ця поїздка відбулася у межах Програми розвитку та популяризації української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном на 2016 рік.

Вихідців з України, які зараз проживають за кордоном, чарували та демонстрували багатогранність і мелодійність української пісні муніципальний чоловічий хор "Каменяр", вокально-інструментальний гурт "Говерла" та тенор Ростислав Кушина.

Під час поїздки відбулися зустрічі з вихідцями з України у Відні. У Празі стрияни мали концерт в Українському Народному домі. Під час двох днів перебування у Мюнхені колективи зі Стрия також виконали низку українських відомих пісень та авторських композицій в Українському домі. Разом з артистами у поїздці взяли участь паломники, які побували на могилі Степана Бандери у Мюнхені. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ