Видатним "заньківчанам" присвоїли почесні звання

20 березня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 19 березня, під час благодійного концерту "... на камерну сцену" у Національному академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької видатним артистам та працівникам театру присвоїли почесні звання.

Вручив іменні посвідчення та наголосив на важливості цих нагород голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"Кожне покоління українців народжувало нових героїв. Сьогодні ми пишаємося нашими воїнами, проте не повинні забувати і про тих героїв, яких, можливо, бачимо щоденно – героїв мистецтва, - наголосив очільник Львівщини. - Ми маємо пам’ятати їх і гордитися ними. Ці люди кожного дня долучаються до відродження нашого українського театру, і я вірю: таким чином долучаться і до розбудови сильної і вільної України".

Згідно з указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання "Заслужений артист України" присвоїли Олександрі Лютій-Бойко та Валентині Мацялко та "Заслужений працівник культури України" – Марії Михнович.

Цього вечора з мистецькою програмою для глядачів виступили народна артистка України Людмила Нікончук, заслужена артистка України Альбіна Сотникова, актори театру Роман Гавриш,  Марта Кулай,  Юрій Хвостенко, оркестр театру під керівництвом заслуженого артиста України Богдана Мочурада, співачка Оксана Муха, вокальний октет "Орфей" та інші.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ