Місцевий виробник отримуватиме максимальну підтримку, - на нараді з головами РДА

18 березня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Місцеві товаровиробники мають переважати на ринку Львівщини та отримати максимальну підтримку з боку органів влади. На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, спілкуючись з керівниками районів та структурних підрозділів.

"Моя позиція полягає в тому, щоб послідовно лобіювати місцевих товаровиробників, - підкреслив керівник області. - Адже вони дають робочі місця і сплачують податки тут на Львівщині".

Зокрема, під час наради відбулась презентація одного із регіональних підприємств – ТзОВ "ДезоМарк" (м. Новояворівськ), яке спеціалізується на виробництві сучасних мийних та дезінфікуючих засобів. Керівник ДезоМарку розповів, що його фірма виготовляє за власними рецептурами засоби для застосування у медицині, закладах ресторанного господарства, побутового обслуговування, харчопереробної промисловості та комунальному господарстві.

Зазначимо, що за словами директора ТзОВ "ДезоМарк" Анатолія Гайди, засоби дезінфекції не місять хлору та мають мінімальний вплив на персонал, а мийні засоби створені на основі сучасних поверхнево-активних сполук.

Детальна інформація про підприємство – на веб-сайті www.desomark.com.ua.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ