На Львівщині триває амбітний молодіжний проект "Ідея змінює країну"

17 березня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У пошуку кращих ідей організатори проекту "Ідея змінює країну" зустрілись із молоддю у Кам’янко-Бузькому та Радехівському районах. Молодим людям розповіли про втілення власних креативних ідей та переваги участі у громадських організаціях. До слова, перші такі зустрічі розпочались ще на початку березня та відбудуться у кожному районі.

"Як показує досвід попередніх поїздок, завдяки реалізації цього проекту молодь починає налагоджувати зв’язки та дієвий діалог з місцевої владою, бізнесом та державними структурами. І це, безумовно, значний крок для розвитку громадянського суспільства", - розповів начальник відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Зазначимо, що організатори проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО "Спілки Української молоді в Україні", Український католицький університет та Львівський обласний молодіжний центр ставлять за мету активізувати молодь, яка може творити своє унікальне майбутнє.

Традиційно після зустрічі, найактивніші учасники отримали книги, які надав департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

За словами керівника Львівського обласного молодіжного центру Василя Шатрука, молоді люди  – це те середовище, куди найбільше потрібно вкладати зусиль. "Ми повинні мотивувати молодь до активної позиції, бажання трансформувати свої ідеї у суспільно-корисні проекти, - прокоментував Василь Шатрук. - Так нам вдасться сформувати потужну рушійну силу, яка буде творити позитивні зміни як у місцевих громадах, так і державі".

Додамо, що у підсумку таких зустрічей, які відбуватимуться упродовж весни, відберуть найкращі молодіжні ідеї. Їх автори візьмуть участь у Форумі ідей, котрий запланований на кінець травня у м. Львові.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ