На Львівщині тривають молодіжні шахові чемпіонати

14 березня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Цими днями одночасно із матчем за світову шахову корону, який проходить у Львові, у містах і районах області тривають чемпіонати та турніри з шахів серед учнівської та студентської молоді. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Відтак у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі 1 березня розпочалась першість закладу з шахів серед юнаків та дівчат. За звання "Кращий шахіст коледжу", якого визначать 18 березня, змагаються майже 50 осіб.

У Стебницькому професійному ліцеї провели турнір з шахів між учнями першого та другого курсів, а у Перемишлянському професійному ліцеї – першість закладу з шахів серед навчальних груп.

Три чемпіонати з гри у шахи серед учнів І, ІІ та ІІІ курсів тривають у Новояворівському вищому професійному училищі. А от у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання дизайну у змаганнях з цього виду спорту провели турнір і серед інженерно-педагогічного колективу.

Свої першості із шахів в межах XXV обласних спортивних ігор учнів професійно-технічних навчальних закладів також проводять Львівське вище професійне училище харчових технологій, Судововишнянський ліцей, Сокальський професійний ліцей, Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька, Червоноградське вище професійне училище № 11, Стрийське вище художнє професійне училище. Тривають районні змагання з шахів серед шкільної молоді і на Турківщині та у Золочівському районі.

А ось представники Бродівщини Медведик Володимир та Медведик Василь взяли участь в чемпіонаті України серед юнаків до 20 років та увійшли у 10-у кращих шахістів України.

Також у Медичному коледжі Львівського національного університету імені Данила Галицького щотижневі виховні години у навчальних групах присвятили проведенню матчу за звання чемпіонки світу з шахів, а окрему пару фізичного виховання – самій грі. А у Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету протягом березня визначають шахового короля та королеву.

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 05.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
368
+19
Підтверджені випадки COVID-19:
15
+12
Не підтверджено діагноз:
214
+103
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ