Голова ЛОДА обговорив з польськими дипломатами питання розбудови прикордонної інфраструктури

14 березня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Питання розбудови прикордонної та дорожньої інфраструктури обговорив під час зустрічі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з першим заступником міністра закордонних справ Республіки Польща Яном Дзєдзічаком у понеділок, 14 березня.

"Ми зацікавлені в будівництві митного переходу Нижанковичі–Мальховіце, де передбачається спільний контроль прикордонних служб Польщі та України, - зазначив Олег Синютка. - Такі митні переходи потрібні як Україні, так і Польщі. Це дозволить розвантажити інші пункти пропуску, зменшити черги і найголовніше – боротися з корупцією та контрабандою на кордоні".

Окрім того, керівник Львівщини розповів, що в області діє експеримент на ПП "Рава-Руська–Гребенне", де митники обмінюються інформацією про рух товарів через кордон, що дозволяє боротися з контрабандою та корупцією серед працівників митниці. Тому є зацікавленість в тому, щоб поширити цей досвід і на інші пункти пропуску.

Він також повідомив, що уже цього року розпочнеться відновлення дорожнього покриття в напрямку ПП "Грушів–Будомєж" в межах кредиту, який надала Республіка Польща.

В свою чергу перший заступник міністра закордонних справ РП Ян Дзєдзічак підкреслив, що Польща підтримує ті інфраструктурні проекти, які плануються реалізувати зокрема на території Львівської області. "Співпраця економічна, транскордонна та культурна є дуже важливою для польської сторони, - наголосив Ян Дзєдзічак. - І саме Львівщина може стати тим добрим прикладом, як можна швидко і якісно реалізовувати інвестиційні проекти, а також щодо збереження історико-культурної спадщини та пошанування загиблих по обидва боки кордону".

Олег Синютка на завершення подякував дипломатам за підтримку польського народу в боротьбі українців з агресором на східних кордонах, а також за сприяння в прагненні України отримати безвізовий режим з Європейським Союзом.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ