У Городку діти зіграли в шахи на підтримку Марії Музичук

12 березня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Одночасно із матчем на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок, який в ці дні відбувається у Львові, у містах і районах області тривають заходи з підтримки української шахістки та популяризації цього виду спорту серед учнівської молоді. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Так, у Городку у приміщенні спортивно-молодіжного центру відбулись обласні змагання з шахів серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини.

Цьогоріч чемпіонат був присвячений матчу Марії Музичук та Хоу Іфань за звання чемпіонки світу з шахів. У п’яти турах за звання чемпіона області боролися команди із Городка, Турки, Ходорова, Стрия, Дрогобича.

На початку змагань юним шахістам розповіли про хід матчу, а вони, в свою чергу, виказали побажання перемоги аспірантці Львівського державного університету фізичної культури Марії Музичук у шаховому двобої.

Відтак найкращими шахістами за підсумками чемпіонату Львівщини цьогоріч стали представники Дрогобицького району. Друге місце – у Городоцької ДЮСШ, а бронзу здобули вихованці Стрийської ДЮСШ. Переможців нагородили медалями та грамотами.

Зазначимо, що цей чемпіонат – уже традиційний та відбувається у межах календарного плану фізкультурно-спортивних заходів Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Ключові слова:

молодьтурніршахи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ