У Перемишлянському районі торік ремонтували школи, народні доми та амбулаторії, - на звіті в РДА

3 березня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Торік у Перемишлянському районі на ремонт об’єків соціальної сфери витратили близько 3 млн грн. Зокрема провели реконструкцію 3 народних домів, встановили 6 дитячих майданчиків та відремонтували заклади охорони здоров’я.

Про це розповів перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин у четвер, 3 березня, під час звіту про виконану роботу у 2015 році.

"Ми провели капітальний ремонт покрівлі та частини фасаду народного дому у селі Ганачівка на майже мільйон гривень, - зазначив перший заступник голови РДА. - Також перекрили дах та замінили вікна і двері у народному домі Ушкович, реконструювали народний  дім у селі Любешка та провели енергозберігаючі заходи у Центрі дитячої та юнацької творчості Перемишлян та у Бібрській загальноосвітній школі".

Під час доповіді Володимир Танчин зазначив, що в районі встановили і 6 дитячих майданчиків, зокрема в м. Перемишляни, м. Бібрка, с. Коросно, с. Ушковичі, с. Ганачівка, с. Унів вартістю близько 40 тисяч гривень кожен.

Реконструювали у Перемишлянському районі і приміщення закладів охорони здоров’я. Зокрема провели ремонт поліклінічного відділення Дунаївської лікарні, Свірзької амбулаторії ЗПСМ (загальної практики сімейної медицини) та ФАПу с. Мерещів. Також розбудувади каналізаційну мережу по вул. Галицькій у м. Бібрка. 

Ключові слова:

звітзвіт РДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ