Олег Синютка прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівщини

1 березня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У вівторок, 1 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прозвітував перед депутатами обласної ради про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році.

Зокрема, під час звіту голова ОДА розповів про основні пріоритети у роботі обласної адміністрації, серед яких – ремонт доріг, залучення інвестицій та боротьба з корупцією.

"Торік значну увагу ми приділили розвитку дорожньої інфраструктури, а також залученню коштів з Державного бюджету, різноманітних фондів, які вдалося скерувати на ремонт об'єктів соціальної та культурної сфери, - наголосив Олег Синютка. - Окрім того, у 2015 році потужні іноземні компанії прийняли рішення про інвестування у Львівщину. Зокрема японська компанія "Фуджікура" відкрила підприємство з виробництва кабельних мереж, французький концерн Nexans цьогоріч розпочне будівництво нового заводу на Бродівщині, а також розглядається можливість співпраці відомої канадської машинобудівної компанії Bombardier та Львівського локомотиворемонтного заводу".

Депутати затвердили звіт голови Львівської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. За це рішення проголосувало 56 депутатів.

На завершення голова ОДА подякував депутатському корпусу за розуміння та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю облдержадміністрації та депутатів обласної ради.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ