Форум молоді на Дрогобиччині зібрав близько двохсот активістів

25 лютого 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Формування світогляду та поведінки молоді стало ключовою темою традиційного ХІ молодіжного форуму у Дрогобичі. Захід об’єднав понад півтори сотні молодіжних активістів та студентів Дрогобиччини, а також Трускавця, Борислава, Стебника та навколишніх районів.

Серед учасників форуму – семінаристи Дрогобицької духовної семінарії УГКЦ, Дрогобицька Станиця НСОУ ПЛАСТ, Дрогобицька молодіжна організація "Батьківщина молода", МГО "Український молодіжний прорив". На відкриття завітали й перші особи міста Дрогобича, духовенство та представники Львівської облдержадміністрації.

До активної громадської діяльності молодих людей закликав начальник відділу молодіжної політики обласного департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

"Дрогобиччина активно працює з молоддю та готує найкращих для розбудови України. Вдячний Вам за працю та активну позицію, - зазначив він. - Ми готові надавати підтримку для Ваших починань. Тому будьте активні та здобувайте своє місце у громадських організаціях, органах влади, бізнесу, бо майбутнє належить молодим".

Учасники Форуму працювали у трьох секціях, тематикою яких було формування національної свідомості, сучасні виклики суспільства та найперспективніші шляхи самореалізації молоді. У підсумку кожна секція представила свої напрацювання, а молоді люди отримали сертифікати та багато цікавих знайомств для подальшого зростання.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ