У пам'ять про Героїв Небесної Сотні прозвучить Велика меса Моцарта

16 лютого 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на сході 20 та 21 лютого о 18:00 год у Львівській обласній філармонії відбудеться прем’єрне виконання Великої меси до мінор Вольфганга Амадея Моцарта.

Цей твір у Львові прозвучить  вперше.

Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

"Для реалізації цього масштабного проекту об’єднані творчі зусилля й мистецький потенціал Львова і Польщі, - зазначила Мирослава Туркало. - Музичний жанр меси передбачає залучення хору, солістів та інструментального супроводу. Концерти відбудуться за участі виконавців із Польщі: Дороти Щепанської, Агнєшки Тиравської-Копєц у супроводі Академічного молодіжний симфонічний оркестру Львівської філармонії "INSO-ЛЬВІВ", Державної академічної хорової капели "Дударик" та Академічного хору Люблінської політехніки".

Пожертви, зібрані на концертах, та кошти з реалізації квитків скерують на допомогу родинам загиблих Героїв Третього аеромобільно-десантного батальйону 80-ї бригади.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ