Миколаївське підприємство "Юліус Кох Україна" розширює виробничі потужності

16 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 лютого, на миколаївському підприємстві "Юліус Кох Україна" відкрили новий виробничий цех із виготовлення фурнітури для жалюзі. Побував на відкритті цеху і перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

"На прикладі успішної роботи вашого підприємства ми можемо вкотре переконатися у важливості залучення у промисловість області іноземних  інвестицій. - зазначив Ростислав Замлинський. - Саме завдяки довірі інвесторів та професіоналізму усіх працівників виробництва маємо змогу спостерігати за успішним розвитком промисловості вашого району та Львівщини загалом". Також перший заступник голови ЛОДА подякував усім працівникам за роботу і побажав успішного підкорення ринку.

Директор фірми Микола Долінський коротко розповів про роботу підприємства, а також зазначив, що відкриття і запуск цеху дозволить збільшити виробничу потужність й, відповідно, кількість робочих місць. Зокрема, відкриття нового цеху площею у 980 м кв наростить виробничу потужність підприємства майже на 50%, а також дозволить працевлаштувати ще 10 нових робітників. Микола Долінський також додав, що у будівництво нового цеху інвестували понад 8,5 млн грн.

Довідка:

Державне підприємство "Юліус Кох Україна" німецької компанії "Юліус Кох ГМБХ" розпочало діяльність у м. Миколаєві у 2005 році. Спеціалізується на виготовленні фурнітури для жалюзі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ