В Україні продовжили третій тур вакцинації від поліомієліту

12 лютого 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

В Україні на тиждень продовжили третій тур додаткової вакцинації від поліомієліту. Про це у п'ятницю, 12 лютого, розповіла на прес-конференції перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.

"Наразі ситуація зі спалахом поліомієліту є серйозною загрозою для втрати Україною статусу країни, вільної від цієї недуги. Це – небезпечна хвороба, від якої не існує ліків. Єдиний захист – вакцинація, - наголосила Олександра Павленко. - Вакцина, яку використовують в Україні – це гуманітарна допомога від канадського уряду та Євросоюзу".

За її словами, МОЗ зобов'язалася перед європейською спільнотою вакцинувати 95% дитячого населення. "У першому та другому турі по Україні ми досягли близько 70% вакцинування. У третьому – цей показник є меншим через епідемією грипу, яка спостерігалася в усіх областях країни, - Тому медики прийняли рішення продовжити третій тур вакцинації ще на тиждень".

Як зазначив директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Богдан Чечотка, на Львівщині є достатня кількість вакцини і вона доступна на безоплатній основі. Він також закликав не зволікати з вакцинуванням, адже це не лише здоров'я наших дітей, а й країни вцілому.

Ключові слова:

вакцинаціяполіомієліт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ