Торік на Турківщині реконструювали та будували соціальні об’єкти

11 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Минулого року у Турківському районі ремонтували лікарні, школи та народні доми. Про це повідомив голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький у четвер, 11 лютого, під час звіту про проведену роботу в 2015 році та перспективи на 2016 рік.

Зокрема Олександр Лабецький розповів, що у 2015 році у Турківській комунальній центральній лікарні відкрили кабінет гемодіалізу. Окрім цього, проводилися роботи з реконструкції будівель військового містечка під хірургічне відділення Турківської лікарні (ІІІ черга). Кошторисна вартість робіт у 2015 році склала 2626 тис грн.

Торік вдалося капітально відремонтувати Боринську комунальну міську лікарню, де відновили каналізаційні споруди очистки побутових стоків, встановили нові вікна та двері тощо.

Серед іншого, у 2015 році реконструювали навчальний корпус школи у Турці, а в дитячому навчальному закладі № 1 райцентру замінено покрівлю, вікна, двері й встановлено рекуператори тепла.

Олександр Лабецький також повідомив, що торік на Турківщині реалізовано два мікропроекти обласної ради, завдяки чому вдалося провести капітальний ремонт в Нижньотурівському та Ластівківському навчально-виховних комплексах.

Крім цього, у 2015 році фактично відновмли приміщення народного дому в селі Карпатське та навчальний корпус Лосинецької ЗОШ.

"В рамках реалізації програми розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, які перевиконали мобілізаційні завдання, освоєно 180 тисяч гривень субвенції обласного бюджету. Відтак ми замінили вікна в Сянківській ЗОШ та закупили освітлювальне обладнання для Сянок", - розповів очільник Турківської РДА.

Керівник району також зазначив, що триває будівництво школи у с. Нижня Яблунька, на яке у 2015 році використано 1073 тис грн. У 2016 році планується ввести школу в експлуатацію.

За його словами, в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва "Україна- Польща-Білорусь" реконструйовано відділ прикордонної служби "Сянки". На його облаштування використано 8,4 мільйони гривень, з яких понад три мільйони скеровано на будівництво житла для військовослужбовців.

Ключові слова:

звітзвіт РДАРДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 11:15
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
38
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ