У Буську відновили дитячий садок вартістю у 1,2 млн грн

26 січня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У Буську відкрили дошкільний навчальний заклад "Берізка". Сучасне приміщення розраховане на 86 місць. У реконструкцію дитсадка вклали 1,2 мільйони гривень.

Участь у відкритті дошкільного закладу взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він, зокрема, висловив подяку колективу садочка та міській владі, а також сподівання на продовження продуктивної співпраці з реконструкції об’єктів соціальної сфери.

"Я б дуже хотів, щоб таких закладів на Львівщині ставало більше, - наголосив очільник області. - Щоб наші діти були захищені, зростали та виховувалися у відповідних умовах на втіху нам і своїм батькам".

У реконструйованому приміщенні провели значну роботу з оновлення матеріальної бази, зокрема замінили вікна, зовнішні та внутрішні двері, перекрили дах, відремонтували сходові приміщення та загальний коридор. Також забезпечили заходи з енергозбереження та покращили умови перебування дітей у дошкільному закладі.

На сьогодні у "Берізці" функціонують 4 вікові групи загального розвитку: ясельна, молодша, середня та старша.

Зазначимо, дошкільний навчальний заклад відновили за підтримки уряду Німеччини та Українського фонду соціальних інвестицій, які надали на ремонтні роботи 900 тис грн. Ще 300 тис грн скерували на відновлення садка з бюджету Буська.

Окрім відкриття дошкільного закладу Олег Синютка також відвідав спортивні споруди Буської ДЮСШ, багаторічний довгобуд – дитячий садочок в районі вулиці Грушевського та Буську центральну районну лікарню, де оглянув кабінети ультразвукової діагностики, забору крові, прийомне відділення пункту екстреної медичної допомоги.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 29.05.2020 13:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2257
+41
Очікують
результати тесту:
105
+41
Підтверджені випадки COVID-19:
1563
+50
Не підтверджено діагноз:
6347
+309
Одужало:
361
+25
Померло:
51
+3
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ