Переселенцям та малозабезпеченим допоможуть започаткувати власний бізнес на Львівщині

25 січня 2016р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Вже з 1 липня цього року у Львівській області стартує пілотний проект із започаткування власного бізнесу для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб. Кошти на організацію підприємницької діяльності надаватиме Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Разом зі Львівщиною експеримент одночасно розпочнеться на Полтавщині та Харківщині.

Про це розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк у понеділок, 25 січня, на нараді у голови Львівської ОДА Олега Синютки.

"Львівська область стане одним із регіонів України, де Міжнародний банк та служба зайнятості впроваджуватимуть спільний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, - зазначив Василь Барилюк. - Цей експеримент передбачає надання безвідсоткової фінансової допомоги у відкритті бізнесу. Такі "кредити" виділятимуться одноразово на закупівлю обладнання та матеріалів, які необхідні для організації підприємницької діяльності".

За словами директора обласного центру зайнятості, для учасників пілотного проекту організовуватимуть професійні навчання та безоплатні консультації. Відбір здійснюватиметься серед кращих бізнес-планів за принципом ощадливого використання коштів та економічної обґрунтованості.

"Граничний розмір фінансової допомоги та порядок використання і повернення таких коштів ще не встановлені. Невдовзі ми очікуємо відповідного рішення Кабінету Міністрів України", - додав Василь Барилюк.

За попередньою інформацією розмір коштів, котрі виділить Міжнародний банк реконструкції та розвитку на три регіони, становитиме близько 20 мільйонів доларів США.

Кінцевий термін реалізації проекту 31 грудня 2017 р. Детальніше про умови - у Постанові Кабміну від 2 грудня 2015 року № 1154.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ